Garážová vrata - Roletová


Bezpečnost

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77 je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven. Problém není ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít pomocí nouzové kliky.

Možnosti využití

Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců. Lamely z nichž je pancíř složen jsou charakteristické svou výbornou tepelnou a akustickou izolací. Díky tomu prostor garáže nezamrzá a zároveň silně omezuje hlučnost zvenčí i zevnitř. Použitím lamel s prosklením pak docílíme zvýšení světla v garáži.

Pohodlná obsluha

Pohodlnou manipulaci s vraty vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata, nebo zapnout osvětlení v garáži (dodatečná verze), aniž byste museli vystoupit z auta. Lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancířů rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost. Speciální tvar lamel odpovídající tloušťka plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyester-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyuretanová pěna, která tyto lamely vyplňuje neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými.

Hliníková lamelo PA 77

Lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancířů rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost. Speciální tvar lamel odpovídající tloušťka plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyesterovo-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyureta¬nová pěna, která tyto lamely vyplňuje neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými.

Lamela PER 77

Jedná se o hliníkovou lamelu s okýnky a sklem, používá se jako vložená prosvětlovací lamela v těch případech, kdy je potřeba zajistit průnik světla garážovými vraty nebo možnost výhledu obsluhy garážových vrat do prostoru před vrata. Při vytažení skel z lamel se dá použít místo rolovací mříže o maximální šířce 5m a ploše 9m2.

Lamela PEW 77

Je lamela s větracími průlisy sloužící jako vložená provětrávací lamela v garážových vratech umístěná zpravidla jako poslední spodní část vrat.

Barevné odstíny:PP 250/89

Vodící lišta vyrobená z lisované hliníku pokrytá práškovou barvou. Těsnění z PVC.